KUPUJTE U PREDAJCU ZO SLOVENSKA - SHOWROOM V TRNAVE - radi Vás privítame a odborne poradíme, doprava na masážne kreslá ZDARMA, GARANCIA najnižších cien na Slovensku

Masážne kreslo iRest PRESIDENT A86 black

Kód: BW-A86B
Akcia V showroome
Značka: iREST
ZADARMOZADARMO €3 350 –10 %
Masazne kreslo irest president a86 funkcie hlavny
€3 350 –10 % €2 999 / ks €2 499,17 bez DPH
Skladom

Vyskúšajte si toto najluxusnejšie kreslo na trhu - iba u nás! Najväčší showroom na Slovensku, najnižšie ceny a doprava ZDARMA na kreslá od 999€. Odborne Vám poradíme a pomôžeme vybrať produkt podľa Vašich zdravotných problémov, neváhajte nás kontaktovať.

Detailné informácie

Najvačší showroom na SR.
Najvačší showroom
na SR.
Rýchlosť dodania.
Rýchlosť dodania.
Viac ako 4000 predaných kresiel.
Viac ako 4000 predaných kresiel.
Záručný a pozáručný servis.
Záručný a pozáručný servis.

Podrobný popis

VYSKÚŠAJTE V SHOWROOME - ABSOLÚTNA NOVINKA 2016! Do detailu prepracované masážne kreslo s najnovšími funkciami a masážnymi technikami - EXKLUZÍVNA ZÁLEŽITOSŤ, najlepšia cena na trhu! Možnosť ovládania pomocou mobilného telefónu.

Masážne kreslo iREST President A86 poskytuje najmodernejšie masážne techniky, luxusné prevedenie a technologické novinky ako Bluetooth prehrávanie MP3, ovládanie kresla pomocou aplikácie v mobilnom telefóne, vstavaný ionizátor vzduchu v ramenných opierkach, magnetoterapia a mnoho iných...

Recenzia predajcu:
Kreslo sa už na prvý pohľad odlišuje od starších modelov masážnych kresiel svojim futuristickým dizajnom, prepracovanými funkčnými detailmi, pričom nepôsobí tak robustne, ako iné prémiové masážne kreslá. Už po prvom umiestnení v našom showroome boli vidieť výhody technológie zero space, ktorá umožňuje na rozdiel od väčšiny iných kresiel umiestnenie blízko k stene. Kreslo sa pri elektrickom polohovaní nezakláňa smerom dozadu, ale sa celé zosunie smerom dole. Model President naviac ponúka polohovanie do pozície zero gravity pomocou stlačenia jedného tlačidla ľahko dostupného na ovládaní. Je to veľmi praktické a pozícia sa dá rýchlo meniť v 4 polohách. Pre ešte lepšie uvoľnenie svalov je možné zapnúť si infra vyhrievanie, ktoré je v tomto kresle mimoriadne účinné a to hlavne pri polohe zero gravity, kedy cítite príjemné uvoľnenie a intenzívnu masáž.
Po spustení masáže si Vás kreslo najskôr dokonale vymeria pomocou 3D detekcie krivky chrbtice, pozície ramien aj krížov. Hlavnou exkluzívnou špecialitou pri tomto kresle je masážny program na krk a šiju, okrem toho tú nájdete všetky masážne techniky ako hnetanie, klepanie, shiatsu a kombinácie týchto masážnych techník. Ďalšie hlavné znaky čím sa kreslo odlišuje je polohovateľný vzduchový vankúš na ramená, ktorý sá dá pritlačiť vo viacerých pozíciach, aby si Vás kreslo doslova lepšie prichytilo, nové je aj umiestnenie rúk v opierkách, kde sú samostatné vankúše na dlane a osobitné na predlaktie. To čo nenájdete v lacnejších kreslách je prepracovaná reflexná masáž chodidiel spojená s prítlačnými vzduchovými vankúšmi a magnetoterapiou.
Kreslo má prehľadné ovládanie, ktoré na displeji presne zobrazuje prebiehajúce masážne techniky, spustené funkcie a polohu masážnych hlavíc s možnosťou uloženia si vlastných programov a nastavení.

Masážne kreslo President ponúka veľmi veľa možností a kombinácii masáži, tento model je našou vlajkovou loďou pre rok 2016, odporúčame prísť a kreslo si osobne vyskúšať

Poloha zero gravity + funkcia zero space - umožňuje umiestnenie kresla k stene:

masážne kreslo iREST President A86 polohovanie

Programy a funkcie:

 • 3D masáž (pohyb masážnych koliesok smerom hore, dole, dopredu a dozadu)
 • 6 druhov masáží (shiatsu masáž, stláčanie, búchanie, zvieranie, súčasné stláčanie a plieskanie, krk a šija)
 • 8 prednastavených 20min. programov (komfortná masáž, relaxačná masáž, úľava od bolesti, kompletná vzduchová masáž, uvoľnenie strednej časti tela...) + demo program 5min.
 • 3 manuálne programy (lokálna, bodová, celková)
 • 5 stupňov nastavenia intenzity masáže
 • 5 stupňov nastavenia rýchlosti masírovania
 • nastavenie polôh / stupňov rýchlosti / režimov pri jednotlivých masážach
 • pamäť počítača (3 režimy masáží)
 • 3D automatická detekcia postavy a krivky chrbtice
 • MP3 bluetooth prehrávanie pomocou vstavaného 3,5mm konektoru na sluchadlá
 • mobilná aplikácia pre Android a Apple na ovládanie kresla (nie je lokalizovaná)
 • masážne valčeky na chodidlá s bodovou reflexnou terapiou
 • ionizátor vzduchu zabudovaný v ramenných opierkach

Tlačidlá pre rýchly prístup na ovládanie kresla - kvôli zvýšenej bezpečnosti a pre lepší komfort:

masážne kreslo iREST President A86 ovládanieVzduchová masáž predlaktia

Každá opora predlaktia obsahuje celkom 28 vzduchových vankúšikov. Princípom vzduchovej masáže je opakované, rytmické stláčanie masážnych bodov, najmä potom stimulácia bodov Sanlu a Neiguan. Masáž má relaxačné a osviežujúce účinky.Vzduchová masáž zadku

Set vzduchových vankúšikov v sedacej časti je prispôsobený tvaru ľudského tela a poskytuje komplexnú masáž zadku a stehien. Vďaka kombinácii vzduchových vankúšikov a vibrácií sú stimulované body Huanzhong a Changqiang, následkom čoho dochádza k uvoľneniu a regenerácii svalstva v tejto oblasti.


Vyhrievanie chrbta

Vyhrievanie pracuje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia a ako zdroj je použité karbónové vlákno. Chrbtová opierka sa vyhrieva na 40°C-50°C, čo je optimálna teplota pre prehriatie chrbta a úľava od bolesti. Vďaka svojej vlnovej dĺžke preniká dlhovlnné infračervené žiarenie skvele do ľudského organizmu, energia sa dostáva až k telovým bunkám, aktivuje ich a dochádza k podpore metabolizmu.

 

Masáž hrudníka a ramien

V oblasti paží sú opory vybavené 4 vzduchovými vankúšikmi, ktoré v kombinácii s inteligentnými masážnymi hlavicami stimulujú body Jianliao a Naoshu. Pri masáži dochádza k uvoľneniu a pretiahnutie organizmu.


 

Nastaviteľná opierka hlavy

Opierka hlavy je anatomicky tvarovaná a polohovateľná v rozsahu 10 cm, ľahko sa teda prispôsobí výške užívateľa a poskytne maximálny zážitok z masáže.


 

MP3 prehrávač

Počúvanie hudby je inovatívnym, interaktívnym spôsobom terapie, vďaka ktorému získate vnútorný pokoj a pohodu. Kombinácia hudby a masáže Vás nabije prílivom novej a pozitívnej energie.


Pretiahnutie strednej časti tela

Táto dômyselná funkcia vychádza z chiropraxe. Počas masáže dochádza k oddialeniu chrbtových stavcov, čo pôsobí preventívne proti osteoporóze a uvoľňuje tlak na medzistavcové platničky a nervy. Týmto spôsobom je možné účinne redukovať problémy súvisiace s prepadnutím platničky či svalovou stuhnutosťou.

 


Nastaviteľná - vysúvacia lýtková opora

Pre zabezpečenie optimálnej polohy tela vzhľadom k masážnemu mechanizmu možno lýtkovú vzperu prispôsobiť výške užívateľa (maximálna dĺžka lýtkovej opory je 23 cm).
Naklápacie opierky predlaktia

Poloha podpier predlaktia sa automaticky prispôsobuje aktuálnemu sklonu chrbtovej opierky. To umožňuje užívateľovi pohodlné nastavenie optimálnej polohy opôr a masážnych hlavíc.
 

Thajská GUA SHA masáž chodidiel

Pocit ako pri skutočnej, profesionálnej ručnej masáži je navodený pokročilou technológiou masážnych valčekov v okolí bodov Yongquan na chodidlách. Či už zvolíte nízku intenzitu masáže alebo vysokú silu masážnych hlavíc, výsledkom bude vždy maximálne uvoľnenie a relaxácia.

 

Vzduchová masáž dolných končatín

Rôzne tvarované vzduchové vankúšiky obopínajú oblasť lýtok, členkov a chodidiel. Masáž stimuluje body Sanlu, Taixi a Kunlun. Pôsobenie vzduchových vankúšikov uvoľňuje organizmus a navodzuje harmóniu medzi telom a dušou.


 

Magnetická terapia

Na účely magnetickej terapie je kreslo vybavené celkom 8 permanentnými magnetmi (300cc), ktoré stimuláciou reflexných bodov v oblasti lýtok dodávajú organizmu chýbajúcu energiu.

 

Technický popis:

- prémiové masážne kreslo
- masáž celého / časti tela
- nastavenie sklonu opierky chrbta / nôh
-
vyhrievanie chrbta i nôh (40 - 50°C)
-
8 magnetov o sile 300 gaussov
-
kolieska pre ľahký transport
-
vstup 3,5mm jack konektor na opierke
-
VFD displej
-
vstavané reproduktory
- prehrávanie MP3 z mobilného zariadenia
-
tlačidlá pre rýchly prístup (vypnutie, polohovanie) zabudované v opierke
-
výkon: 200 W
-
maximálna spotreba: 200 W
- rozmery po zostavení: dĺžka 138 x šírka 93 x výška 135 cm
-
maximálna dĺžka kresla pri cvičení: 220 cm
-
materiál: syntetická koža
-
nosnosť: 130 kg
-
hmotnosť: 118 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Luxusné masážne kreslá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 130 kg