KUPUJTE U PREDAJCU ZO SLOVENSKA - SHOWROOM V TRNAVE - radi Vás privítame a odborne poradíme, doprava na masážne kreslá ZDARMA, GARANCIA najnižších cien na Slovensku

Inverzný stôl iRest Praktik L black

Akcia V showroome
Skladacie Autotrakčné lehátko Promed Profi
€229 –18 %

Možnosť vyskúšať inverzný stôl - showroom v Trnave. Odborne Vám poradíme a pomôžeme pri výbere. Trakčná lavica známa aj ako autotrakčné lehátko ma pozitívny vplyv pri bolesti chrbta a krku, rovnako dobre pôsobí aj na vnútorné orgány.

€229 –18 % €188,90 / ks €157,42 bez DPH
Skladom

Identický model ako Insportline Inverso! Bežne k odberu na predajni v Trnave.
Skladací inverzný stôl s bezpečnostným zámkom na nohy. Najpredávanejší model v ponuke za skvelú cenu - najnižšiu na Slovensku.

Testovali sme: tento stôl má najlepšie prevedenie a parametra zo všetkých skladacích modelov. Nechýba bezpečnostná páka na upevnenie nôh, ktorá zabraňuje nechcenému uvoľneniu pri polohe dole hlavou, čím si hlavne istíte Vašu bezpečnosť a zdravie. Vďaka spoľahlivému uchyteniu nôh sa môžete lepšie sústrediť na samotné cviky a správnu techniku pri cvičení. Posuvné nastavenie podľa výšky užívateľa slúži aj na presnejšie vyváženie pri pretáčaní sa (dá sa meniť a ovplyvniť ťažisko). Stôl ľahko po cvičení zložíte (po zložení má na hĺbku cca 40cm), čím šetríte hlavne priestor v menších bytoch a domoch.

Praktické zloženie Vám šetrí priestor, ktorý bežné otočné stoly zaberajú. Tento stôl si ľahko rozložíte keď ho potrebujete a na mieste, kde Vám to vyhovuje. Skladací mechanizmus umožňuje aj lepšiu manipuláciu a prenášanie, tým aj skladovanie.

Ľahké nastavenie pre výšku užívateľa až do 198cm.
Zabezpečenie nôh pomocou "uzamykacej" páky s poistkou.
Pevná, stabilná konštrukcia pre osoby až do 136kg, napriek konštrukcii umožňujúcej rýchle zloženie.

PARAMETRE:
Nosnosť: 136 kg

Maximálna výška: 198 cm
Rozmer priestoru: 120*60*140 cm
Hmotnosť: 22 kg
Balenie: 131*77*14 cm
Rám: chrómová farba
Farebné prevedenie opierkovej časti: sivá/čierna
Bezpečnostná poistka na uzamknutie nôh zabraňuje vysunutiu nôh pri pozícii dole hlavou.
Páka Vás prichytí nad chodidlami - lepšie prevedenie páky oproti modelu FOLDY, kde vás uchytí v oblasti cca 10cm nad chodidlami.

Inverzná otočná lavica slúži na relaxovanie a podporuje zdravie a kondíciu.
- uvoľňuje bolesti chrbta
- pomáha pri bolestiach krku a krčnej chrbtice
- uvoľňuje kĺby dolných končatín
- priaznivo pôsobí na prekrvenie mozgu a horných končatín
- posilňuje brušné a chrbtové svalstvo
- pomáha pri opuchoch nôh

Inverzná otočná lavica je špeciálne zariadenie pre relaxovanie a zlepšenie zdravia pomocou podpory prekrvenia, uvoľňuje a odľahčuje svaly, stavce chrbtice a kĺby.
Inverzný stôl je určený pre osoby až do výšky 198cm a hmotnosti do 136kg, pričom výšku si jednoducho prispôsobíte pomocou odstupňovaných úrovní predĺženia na hlavnej konštrukcii.

Používanie inverznej lavice:

Relaxovanie: na zrelaxovanie a oddych sa používa vodorovná poloha, kde pomocou dýchacích cvičení udržiavate balanc. Proti nežiaducemu pretočeniu do polohy dole hlavou disponuje zariadenie poistným remeňom, ktorý sa dá dĺžkovo nastaviť a je ukončený pevnými skobami ktoré sa uchytávajú o lavicu a konštrukciu. Táto vodorovná poloha Vám zaistí dokonalé uvoľnenie mysle a navodí Vám pocit balancovania v beztiaži.
Zavesenie: po zaujatí pozícii na ležadle je potrebné zabezpečiť nohy tak, aby ste predišli úrazu (stoly s označením L v názve majú špeciálny zámok s dvojitou poistkou proti uvoľneniu nôh). Treba brať do úvahy, že v pozícii dole hlavou Vás držia jedine nohy, po bokoch zariadenia sú rúčka na pomoc pri pretáčaní a pre korigované zdvíhanie a spúšťanie.
V inverznej pozícii dole hlavou pôsobí gravitácia na kĺby, stavce aj svaly opačne, čím prichádza k ich uvoľneniu.
Obsluha: zariadenie je možné obsluhovať aj samostatne, no odporúča sa ďalšia osoba na dohľad

Upozornenia:

Použitie inverzného stola sa neodporúča alebo je zakázané:
- tehotným ženám, osobám pod vplyvom alkoholu a narkotík, deťom bez dozoru dospelej osoby
- ľuďom , ktorí trpia alebo trpeli: infekciou stredného ucha, zápalom spojiviek, nedávno prekonali infarkt alebo prechodný ischemický záchvat, obezitou, vysokým krvným tlakom, mäkkými kosťami (osteoporózou), nedávnymi či zanedbanými zlomeninami, poruchami krvného obehu či srdca, problémami s chrbticou, majú chirurgicky implantované ortopedické pomôcky, zelený zákal (glaukóm), sklerózu, choroby liečené antikoagulantami (vrátane aspirínu), odtrhnutú sietnicu, problémy so stehmi.
- pri akýchkoľvek pretrvávajúcich zdravotných problémoch konzultujte použitie najskôr so svojim lekárom alebo špecialistom.

 

 

Kód Kód: XJI02BL
Meno značky: iREST
Kategória: INVERZNÝ STÔL
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 24 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie