KUPUJTE U PREDAJCU ZO SLOVENSKA - SHOWROOM V TRNAVE - radi Vás privítame a odborne poradíme, doprava na masážne kreslá ZDARMA, GARANCIA najnižších cien na Slovensku

Inverzný stôl iRest Praktik L black

Akcia V showroome
Skladacie Autotrakčné lehátko Promed Profi
€229 –13 %

Možnosť vyskúšať inverzný stôl - showroom v Trnave. Odborne Vám poradíme a pomôžeme pri výbere. Trakčná lavica známa aj ako autotrakčné lehátko ma pozitívny vplyv pri bolesti chrbta a krku, rovnako dobre pôsobí aj na vnútorné orgány.

€229 –13 % €199,90 / ks €166,58 bez DPH
Skladom

Identický model ako Insportline Inverso! Bežne k odberu na predajni v Trnave.
Skladací inverzný stôl s bezpečnostným zámkom na nohy. Najpredávanejší model v ponuke za skvelú cenu - najnižšiu na Slovensku.

Testovali sme: tento stôl má najlepšie prevedenie a parametra zo všetkých skladacích modelov. Nechýba bezpečnostná páka na upevnenie nôh, ktorá zabraňuje nechcenému uvoľneniu pri polohe dole hlavou, čím si hlavne istíte Vašu bezpečnosť a zdravie. Vďaka spoľahlivému uchyteniu nôh sa môžete lepšie sústrediť na samotné cviky a správnu techniku pri cvičení. Posuvné nastavenie podľa výšky užívateľa slúži aj na presnejšie vyváženie pri pretáčaní sa (dá sa meniť a ovplyvniť ťažisko). Stôl ľahko po cvičení zložíte (po zložení má na hĺbku cca 40cm), čím šetríte hlavne priestor v menších bytoch a domoch.

Praktické zloženie Vám šetrí priestor, ktorý bežné otočné stoly zaberajú. Tento stôl si ľahko rozložíte keď ho potrebujete a na mieste, kde Vám to vyhovuje. Skladací mechanizmus umožňuje aj lepšiu manipuláciu a prenášanie, tým aj skladovanie.

Ľahké nastavenie pre výšku užívateľa až do 198cm.
Zabezpečenie nôh pomocou "uzamykacej" páky s poistkou.
Pevná, stabilná konštrukcia pre osoby až do 136kg, napriek konštrukcii umožňujúcej rýchle zloženie.

PARAMETRE:
Nosnosť: 136 kg

Maximálna výška: 198 cm
Rozmer priestoru: 120*60*140 cm
Hmotnosť: 22 kg
Balenie: 131*77*14 cm
Rám: chrómová farba
Farebné prevedenie opierkovej časti: sivá/čierna
Bezpečnostná poistka na uzamknutie nôh zabraňuje vysunutiu nôh pri pozícii dole hlavou.
Páka Vás prichytí nad chodidlami - lepšie prevedenie páky oproti modelu FOLDY, kde vás uchytí v oblasti cca 10cm nad chodidlami.

Inverzná otočná lavica slúži na relaxovanie a podporuje zdravie a kondíciu.
- uvoľňuje bolesti chrbta
- pomáha pri bolestiach krku a krčnej chrbtice
- uvoľňuje kĺby dolných končatín
- priaznivo pôsobí na prekrvenie mozgu a horných končatín
- posilňuje brušné a chrbtové svalstvo
- pomáha pri opuchoch nôh

Inverzná otočná lavica je špeciálne zariadenie pre relaxovanie a zlepšenie zdravia pomocou podpory prekrvenia, uvoľňuje a odľahčuje svaly, stavce chrbtice a kĺby.
Inverzný stôl je určený pre osoby až do výšky 198cm a hmotnosti do 136kg, pričom výšku si jednoducho prispôsobíte pomocou odstupňovaných úrovní predĺženia na hlavnej konštrukcii.

Používanie inverznej lavice:

Relaxovanie: na zrelaxovanie a oddych sa používa vodorovná poloha, kde pomocou dýchacích cvičení udržiavate balanc. Proti nežiaducemu pretočeniu do polohy dole hlavou disponuje zariadenie poistným remeňom, ktorý sa dá dĺžkovo nastaviť a je ukončený pevnými skobami ktoré sa uchytávajú o lavicu a konštrukciu. Táto vodorovná poloha Vám zaistí dokonalé uvoľnenie mysle a navodí Vám pocit balancovania v beztiaži.
Zavesenie: po zaujatí pozícii na ležadle je potrebné zabezpečiť nohy tak, aby ste predišli úrazu (stoly s označením L v názve majú špeciálny zámok s dvojitou poistkou proti uvoľneniu nôh). Treba brať do úvahy, že v pozícii dole hlavou Vás držia jedine nohy, po bokoch zariadenia sú rúčka na pomoc pri pretáčaní a pre korigované zdvíhanie a spúšťanie.
V inverznej pozícii dole hlavou pôsobí gravitácia na kĺby, stavce aj svaly opačne, čím prichádza k ich uvoľneniu.
Obsluha: zariadenie je možné obsluhovať aj samostatne, no odporúča sa ďalšia osoba na dohľad

Upozornenia:

Použitie inverzného stola sa neodporúča alebo je zakázané:
- tehotným ženám, osobám pod vplyvom alkoholu a narkotík, deťom bez dozoru dospelej osoby
- ľuďom , ktorí trpia alebo trpeli: infekciou stredného ucha, zápalom spojiviek, nedávno prekonali infarkt alebo prechodný ischemický záchvat, obezitou, vysokým krvným tlakom, mäkkými kosťami (osteoporózou), nedávnymi či zanedbanými zlomeninami, poruchami krvného obehu či srdca, problémami s chrbticou, majú chirurgicky implantované ortopedické pomôcky, zelený zákal (glaukóm), sklerózu, choroby liečené antikoagulantami (vrátane aspirínu), odtrhnutú sietnicu, problémy so stehmi.
- pri akýchkoľvek pretrvávajúcich zdravotných problémoch konzultujte použitie najskôr so svojim lekárom alebo špecialistom.

 

 

Kód Kód: XJI02BL
Meno značky: iREST
Kategória: INVERZNÝ STÔL
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 24 kg
Späť do obchodu