KUPUJTE U PREDAJCU ZO SLOVENSKA - SHOWROOM V TRNAVE - radi Vás privítame a odborne poradíme, doprava na masážne kreslá ZDARMA, GARANCIA najnižších cien na Slovensku

Inverzný otočný stôl iRest Profi+ black

Akcia V showroome
Inverzny relaxacny stol PROMED XJ06 orange
€249 –12 %

Inverzná lavica s pevnou konštrukciou a pákou na bezpečné uchytenie nôh. Možnosť vyskúšať tento pevný inverzný stôl, alebo skladací u nás na predajni v Trnave. Odborne Vám poradíme a pomôžeme pri výbere. Otočný relaxačný stôl má kvalitnú pevnú konštrukciu, skvelé ceny a rýchle dodanie.

€249 –12 % €219 / ks €182,50 bez DPH
Skladom

Pevný inverzný stôl s bezpečnostnou pákou na uchytenie nôh - vystavené na predajni v Trnave, možnosť vyskúšať.
BEŽNE SKLADOM - posielame do 24h! U nás kúpite zaručene najlacnejšie na Slovensku.
Extra pevná a stabilná konštrukcia, bezpečné a odolné prevedenie.

Inverzná otočná lavica slúži na relaxovanie a podporuje zdravie a kondíciu.
- uvoľňuje bolesti chrbta
- pomáha pri bolestiach krku a krčnej chrbtice
- uvoľňuje kĺby dolných končatín
- priaznivo pôsobí na prekrvenie mozgu a horných končatín
- posilňuje brušné a chrbtové svalstvo
- pomáha pri opuchoch nôh

 

Nosnosť: 136 kg
Maximálna výška: 198 cm
Rozmer priestoru: 146*78*159 cm
Hmotnosť: 27 kg
Balenie: 129*63.5*20.5 cm

Bezpečnostná poistka na uzamknutie nôh zabraňuje vykĺznutiu pri pozícii dole hlavou.

Inverzná otočná lavica je špeciálne zariadenie pre relaxovanie a zlepšenie zdravia pomocou podpory prekrvenia, uvoľňuje a odľahčuje svaly, stavce chrbtice a kĺby.
Inverzný stôl je určený pre osoby až do výšky 198cm a hmotnosti do 136kg, pričom výšku si jednoducho prispôsobíte pomocou odstupňovaných úrovní predĺženia na hlavnej konštrukcii.

Používanie inverznej lavice:

Relaxovanie: na zrelaxovanie a oddych sa používa vodorovná poloha, kde pomocou dýchacích cvičení udržiavate rovnováhu. Proti nežiaducemu pretočeniu do polohy dole hlavou disponuje zariadenie poistným remeňom, ktorý sa dá dĺžkovo nastaviť a je ukončený pevnými skobami ktoré sa uchytávajú o lavicu a konštrukciu. Táto vodorovná poloha Vám zaistí dokonalé uvoľnenie mysle a navodí Vám pocit balancovania v beztiaži.
Zavesenie: po zaujatí pozícii na ležadle je potrebné zabezpečiť nohy tak, aby ste predišli úrazu (stoly s označením L v názve majú špeciálny zámok s dvojitou poistkou proti uvoľneniu nôh). Treba brať do úvahy, že v pozícii dole hlavou Vás držia jedine nohy, po bokoch zariadenia sú rúčka na pomoc pri pretáčaní a pre korigované zdvíhanie a spúšťanie.
V inverznej pozícii dole hlavou pôsobí gravitácia na kĺby, stavce aj svaly opačne, čím prichádza k ich uvoľneniu.
Obsluha: zariadenie je možné obsluhovať aj samostatne, no odporúča sa ďalšia osoba na dohľad

Upozornenia:

Použitie inverzného stola sa neodporúča alebo je zakázané:
- tehotným ženám, osobám pod vplyvom alkoholu a narkotík, deťom bez dozoru dospelej osoby
- ľuďom , ktorí trpia alebo trpeli: infekciou stredného ucha, zápalom spojiviek, nedávno prekonali infarkt alebo prechodný ischemický záchvat, obezitou, vysokým krvným tlakom, mäkkými kosťami (osteoporózou), nedávnymi či zanedbanými zlomeninami, poruchami krvného obehu či srdca, problémami s chrbticou, majú chirurgicky implantované ortopedické pomôcky, zelený zákal (glaukóm), sklerózu, choroby liečené antikoagulantami (vrátane aspirínu), odtrhnutú sietnicu, problémy so stehmi.
- pri akýchkoľvek pretrvávajúcich zdravotných problémoch konzultujte použitie najskôr so svojim lekárom alebo špecialistom.

Kód Kód: XJI06CL
Meno značky: iREST
Kategória: INVERZNÝ STÔL
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 27 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie